Smartpostiga tellides postitame kõik üle 35€ tellimused TASUTA!

Mis juhtub kui kokku segada võimsad eeterlikud õlid ning meresool ja magneesium?

23.01.2019
Mis juhtub kui kokku segada võimsad eeterlikud õlid ning meresool ja magneesium?

Tulemuseks on purgitäis võlujõudu nii külmetuse raviks, kui kosutavaks värskenduseks pärast pikka tööpäeva.

Jovely uus Värskendav jalavannisool sisaldab eukalüpti ja teepuu eeterlikke õlisid, mentooli, meresoola ja epsom soola. Kõik puhtad looduslikud koostisosad.  

Eukalüpti eeterlikule õlile on omandatud mitmeid häid omadusi: tal on tugev antiseptiline ning desinfitseeriv toime, leevendab reumavaevusi ja on suurepärane vahend külmetuse korral. Teepuu aga on põletikuvastane, antisptilise toimega ning tugevdab imuunsüsteemi. Õlid  täiendavad teineteise kasulikke omadusi, olles ühiselt ideaalne relv esmaste külmetushaiguste korral. Looduslik mentool lisab jalavannile värskust.

Kujuta endale ette...pärast pikka tööpäeva saabud koju, väsimus on haaranud su enda embusesse. Külmakraadid on pugenud ihu vahele. Brrr...tahaks vaid teki alla. Pingutad täpselt nii palju, et jaksad kausi vett täis lasta ja segad sinna paar lusikatäit värskendavat jalavannisoola. Vead kausi diivani ette. Kukutad end mugavusse ning libistad jalad kaussi. See on Sinu hetk. Suled silmad lastes eeterlikel õlidel teha oma töö. Magneesium ja sool paitavad jalataldu, virgutavad ja ergutavad igat viimset väsimuse rakku. Veerand tundi hiljem kuivatad jalad ja oled valmis tormama edasistesse toimetustesse. Ei väsimust, ei külmetust.  

Uues jalavanni soolas on lisaks kasulikule meresoolale ka võimsat epsom soola. Epsom sool koosneb magneesiumist, hapnikust ja väävlist. Soolas sisalduv magneesium imendub läbi naha ning suurendab seeläbi magneesiumi sisaldust veres. Muude kasulike omaduste juures, aitab epsom sool kaasa stressi vähenemisele, verevarustuse paranemisele ning leevendab põletikulisi seisukordi, alandab paistetusi, vähendab lihaspinget jpm.

Jovely uus Värskendav jalavannisool on tõeline väepomm Sinu kodus.